Ważna informacja bachSOLOcompetition 2020

Szanowni Finaliści!

Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego rekomenduje instytucjom kultury oraz innym instytucjom, dla których Minister KiDN jest organizatorem lub współorganizatorem, podjęcie działań profilaktycznych, które mają na celu zmniejszenie potencjalnego ryzyka epidemiologicznego związanego z koronawirusem SARS-CoV-2. 
Rekomendacje w zakresie bieżącej działalności instytucji:
- wprowadzenie - tam, gdzie to możliwe i uzasadnione - komunikacji elektronicznej jako alternatywy dla bezpośredniego kontaktu pracownik - użytkownik
- regulowanie frekwencji, które umożliwi utrzymywanie bezpiecznego dystansu między odwiedzającymi.

W związku z powyższym organizatorzy Konkursu pragną dopasować do obecnych wytycznych regulamin konkursu. Wychodząc Państwu naprzeciw, proponujemy zmianę umożliwiającą kontynuację tego wydarzenia. 

Otwarte przesłuchania konkursowe zaplanowane na dzień 4 i 5 kwietnia w Poznaniu zostają odwołane. Prosimy, aby wszyscy finaliści wysłali do dnia 11 kwietnia 2020 nagranie przygotowanego na konkurs utworu. Utwór należy wykonać z pamięci, nagrać i umieścić w jednym linku na portalu YouTube. Link do nagrania należy wysłać na adres: konkurs@bachsolocompetition.pl 
Wyniki zostaną ogłoszone 20 kwietnia 2020 roku.

Zaleca się zwrócenie uwagi na jakość starannie dokonanego nagrania- bez zbędnych odgłosów, dodatkowych dźwięków, szumów czy rozmów. 
Prosimy aby jakość nagrania miała charakter profesjonalny i stosowny do powagi wykonywanego dzieła. Zastrzegamy sobie prawo do umieszczenia nagrań na stronie internetowej konkursu. 

Pozdrawiamy serdecznie 
Organizatorzy

Powrót do góry