VIII Jesienny Kurs Muzyczny

VIII JESIENNY KURS MUZYCZNY FUNDACJI PRO CELLO 

8-11 listopada 2019

Poznańska Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I stopnia nr 2 im. T. Szeligowskiego przy ulicy Bydgoskiej 4

        

Uczestnikiem kursu może zostać każdy, kto jest uczniem szkoły muzycznej lub studentem akademii muzycznej klasy wiolonczeli, fortepianu, skrzypiec lub kontrabasu. Od tego roku przyjmujemy również zespoły kameralne.

Aby zostać uczestnikiem VIII Jesiennego Kursu Wiolonczelowego, należy wypełnić formularz dostępny TUTAJ. Prosimy o szczegółowe wypełnienie formularza, oświadczenia (dotyczy jedynie uczestników w wieku 16-18 lat, którzy będą przebywać na Kursie bez opiekuna) oraz zgody na ewentualne leczenie, a następnie wydrukowanie, podpisanie i wysłanie pocztą lub wysłanie jego skanu na adres mailowy Fundacji. W przypadku zespołów kameralnych prosimy o podpisanie formularza przez wszystkich członków zespołu.

Wszyscy uczestnicy poniżej 16 roku życia (decyduje wiek w dniu rozpoczęcia Kursu, nie rocznik!) zobowiązani są przyjechać na Kurs z opiekunem. 

Po otrzymaniu zgłoszenia wysłany zostanie mail z potwierdzeniem przyjęcia na Kurs

W przypadku braku możliwości wypełnienia formularza online wzór formularza dostępny jest TUTAJ. Prosimy o wypełnienie formularza, podpisanie go, a następnie wysłanie go pocztą lub wysłanie jego skanu na adres mailowy Fundacji.

Adres do wysyłki:

Fundacja Pro Cello
ul. Św. Marcin 80/82, lok. 301
61-809 Poznań
procello@procello.pl

 

Termin nadsyłania zgłoszeń mija 14 października 2019. Do tego czasu należy uiścić wpisowe* w postaci minimum 100 zł dokonując przelewu na rachunek podany poniżej. Pozostałą kwotę prosimy wpłacić  do końca października 2019-ego roku.

44 1050 1520 1000 0023 2560 5299

 

Druga rata płatności za kurs zostanie pomniejszona o kwotę wpłaconego wpisowego. Wpisowe nie podlega zwrotowi.

Bardzo prosimy uczestników o stawienie się osobiście w biurze Kursu w dniu pierwszej lekcji z pedagogiem.

Tymczasem proponujemy przeczytanie naszego poradnika kursowego, w którym dowiecie się co zrobić...jak nie wiecie o robić

Powrót do góry