Termin: 2-4 listopada 2018
Miejsce: POSM nr 2 im. T. Szeligowskiego, Poznań

Uczestnikiem kursu może zostać każdy, kto jest uczniem szkoły muzycznej lub studentem akademii muzycznej klasy wiolonczeli, skrzypiec lub kontrabasu .

Kurs obejmuje 2 lekcje po 45 minut każda z wybranym pedagogiem. Ponadto, chętni uczestnicy Kursu mogą wziąć udział w koncercie uczestników, który odbędzie się w sobotę o godzinie 18:00. Liczba miejsc na koncert jest ograniczona - decyduje kolejność zgłoszeń.

W przypadku dysponowania wolnymi miejscami w klasach poszczególnych pedagogów, możliwe będzie wykupienie dodatkowych lekcji. Informacja na ten temat pojawi się pod koniec października.

Cena kursu bez zakwaterowania i wyżywienia: 340 zł*

ZGŁOSZENIA

Aby zostać uczestnikiem Kursu, należy wypełnić, podpisać oraz odesłać kartę zgłoszenia wraz z oświadczeniami

Zgłoszenie prosimy odesłać pocztą tradycyjną lub podpisany scan mailem na adres kurs@procello.pl

Termin nadsyłania zgłoszeń mija 25 października. Do tego czasu należy uiścić opłatę za kurs, dokonując przelewu na rachunek: 

44 1050 1520 1000 0023 2560 5299

PLIKI DO POBRANIA
 

 

UWAGA: Jeżeli uczestnik nie ukończył 16 lat (decyduje wiek w dniu rozpoczęcia kursu, a więc data urodzin, nie rocznik!) jest zobowiązany przyjechać na kurs z własnym opiekunem. 

 

* klasa skrzypiec i wiolonczeli

Nowa klasa kontrabasu

W tym roku po raz pierwszy zostanie uruchomiona klasa kontrabasu, którą poprowadzą dr hab. Szymon Guzowski oraz mgr Donat Zamiara. Serdecznie zapraszamy wszyskich zainteresowanych do nadsyłania zgłoszeń oraz informujemy, że dla kontrabasistów koszt udziału w kursie wynosi 240 zł.

PLAN ZAJĘĆ

Plan zajęć znajduje się tutaj.  UWAGA! Plan może ulec zmianom. Prosimy o regularne sprawdzanie jego aktualizacji. 

Powrót do góry