SZCZEGÓLNE WARUNKI UCZESTNICTWA ze względu na COVID -19

 
Z uwagi na sytuacje epidemiczną, w trosce o Państwa bezpieczeństwo prosimy o zapoznanie się z regulaminem i dostosowanie do wprowadzonych zasad (regulamin dostępny u dołu strony).
 
1. Pobyt na terenie szkoły możliwy jest tylko i wyłącznie w trakcie zajęć, ćwiczenia lub koncertu. 
 
2. Wymagana będzie dezynfekcja rąk przed wejściem do budynku (płyny do dezynfekcji będą udostępnione zarówno przy wejściu głównym jak i w klasie każdego pedagoga).
 
3.  Noszenie maseczek w częściach wspólnych oraz zachowania odpowiedniego dystansu jest obowiązkowe (nie zapewniamy maseczek ochronnych)
 
4. Każdy uczestnik zobowiązany jest do przywiezienia ze sobą wydrukowanego, rzetelnie wypełnionego i podpisanego oświadczenia dot. COVID19 (dostępne w załączeniu).
 
5. Proszę o zapoznanie się z regulaminem realizacji wydarzeń kulturalnych Fundacji Procello (dostępne w załączeniu). 
 
6. Informujemy, że przed wejściem do budynku szkoły Fundacja może wprowadzić́ procedurę̨ pomiaru temperatury ciała każdej osoby wchodzącej do budynku. Osoby, które będą wykazywały objawy chorobowe i/lub podwyższoną temperaturę ciała nie zostaną wpuszczone do na teren placówki. 
 
Załączniki:

REGULAMIN - PDF

OŚWADCZENIE - proszę wydrukować i przyjechać z wypełnionym dokumentem

INFORMACJA NA TEMAT PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH w związku z COVID-19

 

Mimo wprowadzonych szczególnych zasad bezpieczeństwa liczymy, że pobyt na kursie będzie dla Was równie pomyślny i owocny, jak we wcześniejszych edycjach Kursu realizowanych w naszych ukochanych Szamotułach. 

W tym roku będzie inaczej, ale z optymizmem patrzymy w przyszłość!

 

Pozdrawiamy i do zobaczenia, 

Fundacja ProCello 

 

------------------------------------------------------------------ 

 

 

 
Powrót do góry