INFORMACJE PODSTAWOWE

Termin: 6-8 listopada 2020 r.

Miejsce: Poznańska Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I stopnia nr 2 im. T. Szeligowskiego, przy ulicy Bydgoskiej 4

Uczestnikiem kursu może zostać każdy, kto jest uczniem szkoły muzycznej lub studentem akademii muzycznej klasy wiolonczeli, skrzypiec, fletu i gitary.

KURS STACJONARNY

Kurs obejmuje 2 lekcje po 45 minut każda z wybranym pedagogiem. Bardzo prosimy o sprawdzenie listy pedagogów przed zgłoszeniem na kurs. Ponadto zapraszamy na koncerty w wykonaniu uczestników kursu.

Koszt kursu stacjonarnego wynosi 399 zł. za uczestnika indywidualnego. UWAGA!! Cena nie obejmuje kosztów wyżywienia oraz noclegu. Bardzo prosimy o uiszczenie opłaty do 8 października 2020-ego roku.

Aby zostać uczestnikiem IX Jesiennego Kursu Muzycznego (stacjonarnie) , należy wypełnić formularz dostępny TUTAJ.

Po otrzymaniu zgłoszenia wysłany zostanie mail z potwierdzeniem przyjęcia na Kurs. 

KURS HYBRYDOWY

Przedstawiamy Wam nowy wymiar kursów muzycznych. Wspólnie przekroczymy granicę standardowych możliwości i za pomocą najlepszych rozwiązań technologicznych połączymy świat offline i online.

Kurs hybrydowy obejmuje 2 lekcje stacjonarne po 45 minut oraz 2 lekcje online po 45 minut,.

Zajęcia stacjonarne odbędą się w dniach od 6 do 8 listopada 2020 roku w POSM nr 2 w Poznaniu zajęcia online zostaną przeprowadzone  w dniach 9-13 listopada za pomocą naszej platformy www.masterclassonline.p

Koszt kursu hybrydowego wynosi 699 zł. za uczestnika indywidualnego. UWAGA!! Cena nie obejmuje kosztów wyżywienia oraz noclegu. Bardzo prosimy o uiszczenie opłaty do 8 października 2020-ego roku.

Aby zostać skorzystać z kursu hybrydowego, należy wypełnić formularz dostępny TUTAJ.

Po otrzymaniu zgłoszenia wysłany zostanie mail z potwierdzeniem przyjęcia na Kurs. 

UWAGA!!!

W przypadku dysponowania wolnymi miejscami w klasach poszczególnych pedagogów, możliwe będzie wykupienie dodatkowych lekcji stacjonarnych lub online. Informacja na ten temat pojawi się na przełomie października i listopada. Koszt dodatkowej lekcji stacjonarnej 180 zł 

KURS ONLINE

Kurs obejmuje 4 lekcje online po 45 minut każda z wybranym pedagogiem.

Koszt kursu online wynosi 600 zł. za uczestnika indywidualnego.

Aby skorzystać z kursu ONLINE należy wypełnić formularz dostępny    TUTAJ

TERMIN NADSYŁANIA ZGŁOSZEŃ

Termin nadsyłania zgłoszeń mija 25 września 2020 r. Do tego czasu należy uiścić wpisowe* w postaci minimum 150 zł dokonując przelewu na rachunek podany poniżej. Pozostałą kwotę prosimy wpłacić do 8 października 2020-ego roku. 

44 1050 1520 1000 0023 2560 5299

Fundacja Pro Cello
ul. Św. Marcin 80/82, lok. 301
61-809 Poznań
office@emasterclass.eu

 

UWAGA! Ze względu na ogłoszony stan zagrożenia epidemicznego SARS COVID-19, w naszym kursie stacjonarnym mogą uczestniczyć wyłacznie osoby zamieszkujące na terenie Polski. 

 

Powrót do góry